• bilgi@pinardilcierbay.com
  • 0533 141 50 82
  • Erciyesevler Mh. Sehit, Şht. Yzb. Levent Çetinkaya Sk. Akgör Apt.  No:8/A Melikgazi/Kayseri
About
Pınar Ayak Sağlığı Merkezi


Pınar Ayak Sağlığı Merkezinde sadece profesyonel olarak Podolojik uygulamalar yapılmaktadır. Podoloji, ayak sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenen bir bilim dalıdır. Podolog ise tüm ayak hastalıkları ile ilgili hem koruyucu hem de önleyici tedavi uygulamalarında bulunan bir sağlık çalışanıdır.

Pınar Ayak Sağlığı Merkezi paramedikal bir kuruluş olup, her türlü ayak problemlerinin teşhisi ve kendisi için tarif ettiği sınırlar içerisinde bu problemlerin giderilmesini amaçlar.

Kayseri’nin ilk ayak sağlığı merkezi olan Pınar Ayak Sağlığı Merkezi 2019  yılından bugüne eğitimli ve deneyimli uzmanı ile nasır, batık tırnak, kalınlaşmış (gryphotic) tırnak, deforme ve mantarlı tırnak ile siğil, ayak deformansyonu, keratinizasyon, ayak terlemesi, koku ve çatlak gibi pek çok podolojik sorunu hiçbir cerrahi müdahale ve ilaç kullanmadan, kişinin günlük aktivitesini etkilemeyecek şekilde gidermektedir.

Aynı zamanda pedografik cihaz yardımı ile basış bozukluklarının tespiti ve taban desteği ile tedavisi sağlanırken, kemik çıkması, çekiç parmak gibi parmak deformasyonlarının giderilmesine destek olan ürünler Pınar Ayak Sağlığı Merkezi’nde mevcuttur.

Yukarıda sayılan sorunların hiçbirini yaşamıyor olsanız bile; tıbbi pedikür ile sağlıklı ve güzel ayaklara sahip olabilirsiniz.

Kullanılan aletlerin dezenfekte işlemlerinde ameliyathane sterilizasyonu kullanılmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmetlerin en uygun ve steril ortamda verilmesi ilk ve değişmez prensibimizdir.

Vücuttaki sinir uçları ayaklarımızdan geçtiği için yaptığımız sihirli dokunuşlar size daha kaliteli bir yaşam sunuyor.

İletişime Geç
Hizmetlerimiz

Ayak Sağlınızı Önemsiyoruz

vector
vector
Hoş Geldiniz!

Tırnağınızı Ve Sağlığınızı Önemsiyoruz

Haber Kaynakları

Son Blog Güncellememiz